I Reincarnated as an SSS-Ranked Goblin
Yer İşareti
52 Kişi tarafından takip ediliyor
7.3
Durum Devam Ediyor
Türü Manga

I Reincarnated as an SSS-Ranked Goblin

Alternatif Başlıklar I Reincarnated as an SSS-Ranked Goblin, 転生したらSSS級ゴブリンになりました

I Reincarnated as an SSS-Ranked Goblin Serisinin Özeti

Gözlerimi açtığımda kendimi bir goblin olarak buldum. Yeni nesil bir sanal gerçeklik MMORPG oyununda en düşük seviye canavar olarak yeniden doğmuştum. Küçük kız kardeşim Lily ile birlikte zorlu bir goblin hayatı sürdürdükten sonra, kahramanın düzenlediği bir istila sırasında öldürüldüm. Neden böyle acınası bir ölümü hak etmiştim ki, neden yeniden doğmuştum…?

Hayır, henüz ölmemeliyim. Ölümün eşiğindeyken, Goblin Tanrıçası tarafından hayata geri döndürüldüm. Beni “En Güçlü, Eşsiz Goblin” olmaya layık gördüğü için beni canlandırdı. “Karanlık Element MAX”, “Tüm Karanlık Büyüleri Yapabilme Yeteneği” ve “Geçmişteki Tüm Büyük Goblin Ruhlarını Çağırabilme Yeteneği” gibi SSS seviyesinde becerilerle ödüllendirildim. Bu yeteneklerle bana karşı ayrımcılık yapan yüksek seviyeli şeytanları ve beni çöp gibi gören dev canavarları yok edebileceğim güce sahip olacağım.

Ayrıca şeytan lordu ve kahramanın da peşini bırakmayacak ve goblinlerin kurtarıcısı olacağım!

Yayınlanan 2023
Yazar MIKI Kazuma [Add, ]
Çizer CH Pocket
Seri Yayını -
Paylaşan
Yayınlanma Tarihi
Son Güncelleme
Anahtar Kelimeler: Oku i reincarnated as an sss-ranked goblin, i reincarnated as an sss-ranked goblin Türkçe, i reincarnated as an sss-ranked goblin Tr, İndir i reincarnated as an sss-ranked goblin Tr, i reincarnated as an sss-ranked goblin online oku

Yorum